KONST / Litografier / Färglitografi 15218324
nr 1521 8324
Maria Larkman
(f. 1964)
Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 64/240. Färglitografi. Bladets mått: 42x29, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2023
kl 18:53:32
13/2 12:38:49